Kontakt

Kaubaekspress OÜ

Reg. nr. 10094858
KMKR EE100080328

Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75301 Harjumaa

E-post info@kaubaekspress.ee
Üldtelefon +372 671 1210

Swedbank EE832200221011447758
SEB EE591010002017776001

Müük

Teele Saar

Müügijuht

teele@kaubaekspress.ee

+372 56 673 088

Tallinn

Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75301 Harjumaa
info@kaubaekspress.ee
Üldtelefon +372 671 1210

Logistik Toomas Jõevee

Tallinna siseveod, Tallinnast Läänemaale ja saartele

toomas@kaubaekspress.ee

+372 56 216 560

Logistik Martti Suur

Tallinnast Pärnumaale ja Lõuna-Eestisse

martti@kaubaekspress.ee

+372 56 455 710

Logistik Jaanus Silland

Tallinnast Ida- ja Lääne-Virumaale

jaanus@kaubaekspress.ee

+372 56 502 226

Maido Jäämees

Tehnikajuht

maido@kaubaekspress.ee

+372 58 188 399

Kalev Loot

Terminalijuht

kalev@kaubaekspress.ee

+372 51 83 762

Riina Lukk

Laoassistent

ladu@kaubaekspress.ee

+372 56 156 032

Elo Valter

Esinduse assistent

elo@kaubaekspress.ee

+372 55 538 128

Maris Gerndorf

Juhiabi

maris@kaubaekspress.ee

+372 55 04 295

Tartu

Vinkli 3 (vana aadressiga Ravila 51),Tartu 51014
tartu@kaubaekspress.ee
Telefon +372 740 7040

Logistik Martin Pärnapuu

Lõuna-Eesti sisesed veod

martin@kaubaekspress.ee

+372 56 54 369

Logistik Kätlin Kähr

Lõuna-Eestist väljuvad ja sisenevad veod

tartu@kaubaekspress.ee

+372 58 188 980

Ainar Printsmann

Terminali ja laokaubad

tartuladu@kaubaekspress.ee

+372 56 660 640

Jõhvi

Tartu põik 2a 41537 Jõhvi
Telefon +372 3325680

Logistik Lilja Jorgensen

Veod Lääne- ja Ida-Virumaalt

johvi@kaubaekspress.ee

+372 56 680 282

Uku Post

Terminali ja laokaubad

johvi@kaubaekspress.ee

+372 56 254 556

Inna Reinola

Jõhvi esinduse assistent

katri@kaubaekspress.ee

+372 3 325 680

Pärnu

Savi 20 80010 Pärnu
Telefon +372 443 0846

Valdur Vuks

Esindaja Pärnumaal

parnu@kaubaekspress.ee

+372 56 52 010

Tegevjuht

Tõnis Välja

Tegevjuht

tonis@kaubaekspress.ee

+372 55 22 242

Juhatus

Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75301 Harjumaa

Raimu Aas

Juhatuse liige

raimu@kaubaekspress.ee

Arne Aas

Juhatuse liige

arne@kaubaekspress.ee