Kontakt

Kaubaekspress OÜ

Reg. nr. 10094858
KMKR EE100080328

Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75301 Harjumaa

E-post info@kaubaekspress.ee
Üldtelefon +372 671 1210

Swedbank EE832200221011447758
SEB EE591010002017776001

Tallinn

Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75301 Harjumaa
info@kaubaekspress.ee
Üldtelefon +372 671 1210

Logistik Toomas Jõevee

Tallinna siseveod, Tallinnast Läänemaale ja saartele

toomas@kaubaekspress.ee

+372 56216560

Logistik Martti Suur

Tallinnast Pärnumaale ja Lõuna-Eestisse

martti@kaubaekspress.ee

+372 56455710

Logistik Jaanus Silland

Tallinnast Ida- ja Lääne-Virumaale

jaanus@kaubaekspress.ee

+372 56502226

Maido Jäämees

Tallinna esinduse tehnikajuht

maido@kaubaekspress.ee

+372 58188399

Kalev Loot

Terminalijuht

ladu@kaubaekspress.ee

+372 5183762

Riina Lukk

Laoassistent

ladu@kaubaekspress.ee

+372 56156032

Elo Valter

Esinduse assistent

elo@kaubaekspress.ee

+372 55538128

Jüri Sooberg

Raamatupidaja

arved@kaubaekspress.ee

+372 58189300

Tartu

Ravila 51,Tartu 51014
tartu@kaubaekspress.ee
Telefon +372 740 7040

Kristiine Padar

Tartu esinduse juht

kristiine@kaubaekspress.ee

+372 56601100

Logistik Martin Pärnapuu

Lõuna-Eesti sisesed veod

martin@kaubaekspress.ee

+372 565 4369

Logistik Kätlin Kähr

Lõuna-Eestist väljuvad ja sisenevad veod

tartu@kaubaekspress.ee

+372 58188980

Kevin Kurm

Terminali ja laokaubad

tartuladu@kaubaekspress.ee

+372 56660640

Jõhvi

Tartu põik 2a 41537 Jõhvi
Telefon +372 3325680

Logistik Lilja Jorgensen

Veod Lääne- ja Ida-Virumaalt

johvi@kaubaekspress.ee

+372 56680282

Uku Post

Terminali ja laokaubad

johvi@kaubaekspress.ee

+372 56254556

Inna Reinola

Jõhvi esinduse assistent

katri@kaubaekspress.ee

+372 3325680

Pärnu

Savi 20 80010 Pärnu
Telefon +372 443 0846

Valdur Vuks

Esindaja Pärnumaal

parnu@kaubaekspress.ee

+372 5652010

Juhtkond

Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75301 Harjumaa

Teele Saar

Tegevjuht

teele@kaubaekspress.ee

+372 56673088

Raimu Aas

Juhatuse esimees

raimu@kaubaekspress.ee

Arne Aas

Juhatuse liige

arne@kaubaekspress.ee